Newsletter

FELPS BAMBOO OIL – BAMBUSOWY OLEJEK UPIĘKSZAJĄCO-NAPRAWCZY (50 ML) Zobacz większe

FELPS SMOOTH AFTER CHEMISTRY – ACAI NOWA FORMUŁA

Nowy

FELPS SMOOTH AFTER CHEMISTRY ACAI EDITION – WYGŁADZAJĄCE KOSMETYKI DO WŁOSÓW PO ZABIEGACH, w tym NANOPLASTII FELPS - ACAI NOWA LEPSZA FORMUŁA!

Więcej szczegółów

129,00 zł

Więcej informacji

FELPS SMOOTH AFTER CHEMISTRY ACAI EDITION – WYGŁADZAJĄCE KOSMETYKI DO WŁOSÓW PO ZABIEGACH, w tym NANOPLASTII FELPS - LINIA ACAI-  NOWA LEPSZA FORMUŁA!

Felps Szampon Acai 250ml po nanoplastii - Linie Açaí Home Care zawieraja innowacyjną formułę bogatą w przeciwutleniacze i witaminy B1 i B2, które zapewnią wszystkie składniki odżywcze, nawodnienie i równowagę, jakich potrzebują twoje włosy. Zaleca się stosować po zabiegach chemicznych, szczególnie po zabiegach Nanoplastii.

Felps Odżywka Acai 250ml po nanoplastii - Linie Açaí Home Care zawieraja innowacyjną formułę bogatą w przeciwutleniacze i witaminy B1 i B2, które zapewnią wszystkie składniki odżywcze, nawodnienie i równowagę, jakich potrzebują twoje włosy. Zaleca się stosować po zabiegach chemicznych, szczególnie po zabiegach Nanoplastii.

Felps Acai Leave in 250ml- odżywka bez spłukiwania. TERMOOCHRONNA WYGŁADZAJĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA

Wygładzająca odżywka bez spłukiwania, tworząca na włosach film, który chroni je przed szkodliwym wpływem substancji chemicznych i działaniem wysokiej temperatury oraz zapobiega skręcaniu się wyprostowanych kosmyków. Jej formuła zmniejsza porowatość włosów, ograniczając ich objętość i pomaga utrzymać włosy prostymi aż do kolejnych zabiegów fryzjerskich przeprowadzanych przy użyciu środków chemicznych.

Sposób użycia:

Po użyciu szamponu i odżywki zaaplikuj niewielką ilość odżywki Leave-in na całą długość pasm jeszcze wilgotnych włosów. Pozostaw bez spłukiwania. Wystylizuj włosy w dowolny sposób.

 

DO WŁOSÓW PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH